Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Rozmiar łańcuszka

Rozmiar łańcuszka

Kruszec

Kruszec

Próba

Próba

Kamień

Kamień

Próba

Próba

Kruszec

Kruszec

Rozmiar pierścionka

Rozmiar pierścionka

Rozmiar bransoletki

Rozmiar bransoletki

Motyw

Motyw

Rozmiar Bransoletki

Rozmiar Bransoletki

Sposób wykończenia bransoletki

Sposób wykończenia bransoletki

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 6 639,00 zł

Rozmiar Łańcuszka

Rozmiar Łańcuszka

Rozmiar Pierścionka

Rozmiar Pierścionka

Splot łańcuszka

Splot łańcuszka

Zapięcie kolczyków

Zapięcie kolczyków

Biżuteria

Jak mówią Brytyjczycy: ubiór czyni człowieka. Powiedzenie stoi w opozycji do przekonania popularnego w Polsce, ale jednak coś w nim jest. Odpowiednio ubrani, czujemy się silniejsi, bardziej pewni siebie i niekiedy nawet lepsi. Oczywiście ubiór może wspomagać odpowiednio dobrana biżuteria. Naszyjnik sprawi, że będziemy błyszczeć i przyciągać uwagę całego bankietu. Kolczyki mają niemalże magiczną moc wydłużania i skracania twarzy. Złota bransoletka wreszcie stanie się ciekawym dodatkiem, kontrastującym z innymi elementami stylizacji. Sklep z biżuterią Jubistyl to miejsce gdzie każdy znajdzie biżuterię dla siebie!

Biżuteria

Pokazano 1-9 z 1502 pozycji
Pokazano 1-9 z 1502 pozycji

Aktywne filtry

Olśniewający świat biżuterii - jak dobrać ozdoby dla siebie?

Wyroby jubilerskie to cały osobny świat, w którym każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Niektóre produkty są stonowane i stworzone po to, aby przydawać klasy. Inne - na przykład biżuteria dla nastolatków - charakteryzuje się krzykliwymi zestawieniami kolorystycznymi.

Biżuteria damska

Biżuterię podobnie jak perfumy dobiera się do osobowości. Panie o tendencjach artystycznych często wybierają długie kolczyki albo ozdoby rzadkie i orientalne (na przykład torguesy). Kobiety introwertyczne i twardo stąpające po ziemi często ograniczają się do dodatków subtelnych i ledwie zauważalnych. Takie rozwiązanie pomaga podkreślić urodę i uzupełnić ubiór. Należy też pamiętać, że skromne elementy biżuterii o wiele lepiej nadają się do pracy (przynajmniej w większości zawodów). Prosty pierścionek srebrny nie będzie negatywnie kontrastował ze strojem biznesowym.

Biżuteria dla dziewczyny

Biżuteria damska jest często tworzona z myślą o konkretnych przedziałach wiekowych. Dla nastolatek i młodych dorosłych często projektuje się wzory lekko szalone. Młodzieżowa bransoletka często będzie wiła się jak wąż dookoła nadgarstka. Kolczyki będą miały pióra a zawieszka srebrna może zawierać nawiązania do szeroko rozumianej popkultury.

Biżuteria męska

Mężczyzn łączy z biżuterią długa i burzliwa historia. Panowie korzystali z ozdób przez tysiące lat i właściwie we wszystkich kulturach świata. Na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku pojawił się jednak trend, który niemalże zakazywał facetom noszenia kolczyków i pierścionków. Dzisiaj jednak stopniowo biżuteria męska wraca do łask. Produkty tego typu zazwyczaj odznaczają się swoistą, metodyczną prostotą. Tylko nieliczni panowie decydują się na noszenie ozdób z wzorami i w tym wypadku dominują motywy uznawane za męskie - czaszki i smoki. Zazwyczaj wykonane są ze srebra a jedynie niekiedy z żółtego złota.

Jak dobierać biżuterię do ubrania?

Podczas wybierania biżuterii trzeba spełnić wiele kryteriów. Z jednej strony dodatki muszą się nam podobać. Jednocześnie jednak nie mogą "straszyć" - negatywnie kontrastować z naszym ubraniem.

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna jest dosyć uniwersalna. Tego typu ozdoby możemy zakładać zarówno do pracy, jak i na wyjście, na którym musimy błyszczeć. Wielu ekspertów twierdzi jednak, że ten kruszec o wiele lepiej prezentuje się w zestawieniu z zimnymi barwami - na przykład odcieniami niebieskiego. Pod względem stopnia skomplikowania ubiór i biżuteria powinny kontrastować. Wzorzystą bluzkę najlepiej uzupełni więc skromna zawieszka srebrna.

Biżuteria ze złota

Białe złoto od wieków jest symbolem bogactwa, a jednak według zaleceń modowych ekspertów najlepiej korzystać z niego z umiarem. Jeśli więc zakładamy kolczyki z tego kruszcu, inne ozdoby powinny być bardziej skromne. Biżuteria ze złota nie lubi też konkurencji. Aby w pełni kusiła swoim blaskiem, musi pojawić się na tle prostych i stonowanych ubrań. W połączeniu z krzykliwymi kreacjami może wyglądać wręcz odpustowo i niekiedy budzić negatywne skojarzenia.

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi

Oczywiście niedającym się pominąć elementem ozdób są kamienie szlachetne. Modna biżuteria nie może być pełna bez uzupełniającego jej blask topazu czy szafiru. Oczka pierścionków czy kolczyków dopasowuje się w pierwszej kolejności do charakteru osoby noszącej. Istnieją jednak także pewne trendy osadzania kamieni. Najwyższej jakości złota biżuteria damska to oczywiście ta, w której został osadzony diament. Zgodnie z powstałą w dwudziestym wieku tradycją właśnie ten kamień powinien zdobić pierścionek zaręczynowy. Złote ozdoby mogą jednak posiadać także oczka z rubinami czy szafirami. Wszystkim planującym zaręczyny polecamy szczególnie pierścionek zaręczynowy z niebieskim oczkiem, klasyczny pierścionek zaręczynowy z diamentem albo pierścionek zaręczynowy z szafirem. Poszukujesz modnej biżuterii, która będzie doskonałym ukoronowaniem każdej stylizacji? Jubistyl to miejsce, w którym stawiamy na możliwie jak najbogatszy wybór produktów. Znajdziesz u nas niezwykle popularne nausznice, kolczyki oraz klipsy do uszu dedykowane paniom, które obawiają się przekłuwania ucha. Polecamy również subtelne łańcuszki i wisiorki dobrze komponujące się z tym rodzajem biżuterii. Jeśli szukasz czegoś na specjalne okazje, optymalnym wyborem mogą okazać się naszyjniki. W sklepie Jubistyl znajdziesz również uniwersalne broszki, pierścionki na różne okazje, a także zegarki przez niektórych nazywane najważniejszym elementem codziennej biżuterii damskiej i męskiej.