Nausznice

Nausznice – doskonała propozycja dla kobiet szukających oryginalnej biżuterii.
Nausznice to oryginalna forma kolczyków, która zdobywa dużą popularność w ostatnich latach. Dużą zaletą jest fakt, że wiele rodzajów nausznic nie wymaga przekłuwania ucha. Bogaty wybór wzorów sprawia, że nausznica to dobry wybór dla kobiety, która szuka ciekawego pomysłu na urozmaicenie swojego image'u. Zaletą tej biżuterii jest możliwość pełnego dopasowania do kształtu twarzy. Dzięki temu, nausznice mogą skutecznie eksponować główne atuty naszej urody.

Nausznica na chrząstkę


Nowoczesne trendy coraz częściej zachęcają do stosowania nausznic. Wiele kobiet określa je po prostu jako kolczyki na całe ucho. W praktyce, wiele zależy od wybranego rodzaju. Bardzo popularne są nausznice typu Cuffs. Jest to po prostu nausznica zaciskowa, którą zakłada się na chrząstkę ucha. Popularną ozdobą może być łańcuszek, który łączy dwa elementy nausznicy zakładanej na małżowinę oraz górną część chrząstki. Kolczyki z łańcuszkiem to uniwersalny wybór, który można zastosować niezależnie od kształtu twarzy.
Kolejnym, popularnym wariantem jest kolczyk nausznica w stylu Jacket. To rozwiązanie przypomina zwykłe kolczyki na sztyfcie, jednak posiada dolną część, która wyłania się zza ucha. Większość wzorów stosuje tu charakterystyczny wachlarz. Ostatni typ, to nausznice Crawlers, które pokrywają większą część małżowiny usznej. Zwykle mają podłużny kształt i mogą posiadać charakterystyczne dodatki tematyczne, a także kamień szlachetny. Biorąc pod uwagę, jak duże możliwości oferują nam kolczyki nausznice, nie dziwi fakt, że coraz większa liczba kobiet decyduje się na wybór tej biżuterii.

Nausznica srebrna


To kolejna zaleta nausznic. O ile koczyki często musimy dostosować do kształtu twarzy, o tyle nausznica jest dużo bardziej uniwersalna i nie ogranicza naszego wyboru pod kątem typu urody. Przy wyborze kierujemy się kwestiami czysto estetycznymi oraz praktycznymi. Nausznice z łańcuszkiem mogą być stosowane przez panie, dla których przekłuwanie ucha nie stanowi problemu. Dostępne są jednak nausznice bez przekłuwania, np. w formie nakładek na chrząstkę lub zapinanych na zacisk, podobnie jak popularne klipsy. Ważnym czynnikiem jest również materiał, z jakiego wykonana jest nausznica. Najczęściej jest to srebro 925, choć znajdziemy także efektowne modele ze złota.

Kolczyk nausznica


Poszukujesz modnej biżuterii, która będzie doskonałym ukoronowaniem każdej stylizacji? Sklep z biżuterią Jubistyl to miejsce, w którym stawiamy na możliwie jak najbogatszy wybór produktów. W tej kategorii znajdziesz niezwykle popularne nausznice, kolczyki oraz klipsy do uszu dedykowane paniom, które obawiają się przekłuwania ucha. Polecamy również subtelne łańcuszki i wisiorki dobrze komponujące się z tym rodzajem biżuterii. Jeśli szukasz czegoś na specjalne okazje, optymalnym wyborem mogą okazać się naszyjniki. W sklepie Jubistyl znajdziesz również uniwersalne broszki, pierścionki na różne okazje, a także zegarki przez niektórych nazywane najważniejszym elementem codziennej biżuterii damskiej i męskiej.

Dlaczego warto wybrać nausznice w sklepie Jubistyl?


Nasz sklep odznacza się rozbudowaną ofertą stworzoną z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Nieszablonowe wzory, różnorodne materiały, kruszce i kamienie szlachetne, a także wszechstronna kolorystyka – w Jubistyl każdy znajdzie biżuterię dla siebie. W tym miejscu proponujemy stylowe nausznice srebrne i złote, które są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kolczyków. Jest to dodatek oferujący dużą swobodę w kwestii dekorowania ucha. Plusem jest to, że nausznica sprawdzi się niemal w każdej sytuacji niezależnie od typu urody. Wiele modeli nie wymaga przekłuwania ucha, co stanowi kolejny, ważny atut dla wielu kobiet.
Zobacz więcej Zwiń opis