Naszyjniki męskie

Naszyjniki męskie

Od kilku lat rozwija się moda na męską biżuterię. Obok bransoletek do najpopularniejszych należą naszyjniki. Te formy ozdób są dość praktyczne nie przeszkadzają w codziennej pracy czy aktywności. Łatwo je zdjąć i założyć. Jakie naszyjniki cieszą się największym zainteresowaniem? Najczęściej przedstawiają one krzyżyki lub inne symbolame religijne. Mogą też wyrażać styl życia, pasję lub przekonania noszącego.

Naszyjniki męskie

Pokazano 1-9 z 19 pozycji
Pokazano 1-9 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Ale to również biżuteria, która pozwoli na poczucie bezpieczeństwa. Nieśmiertelniki, wzorowane na naszyjnikach noszonych przez amerykańskich żołnierzy, są jednymi z nich. Na nieśmiertelnikach zapisane były podstawowe informacje dotyczące żołnierza, które pozwalały na jego identyfikację w razie śmierci. Do komercyjnego użycia nieśmiertelniki przeszły jako ozdoba, na której umieszcza się motta życiowe, dane dotyczące grupy krwi lub na przykład wypisuje się na nich imiona najbliższych. Niektóre nieśmiertelniki są jakby podwójne. Po jednej połówce noszą ją zakochani. Nieśmiertelniki są obok krzyżyków lub medalików najpopularniejszą ozdobą noszoną przez mężczyzn na szyi. Możesz je znaleźć w Jubistyl. Są także takie naszyjniki, które łączą w sobie zarówno krzyżyk bądź medalik. Jubistyl w swojej ofercie ma nieśmiertelniki z pięknie wygrawerowanym krzyżem i tekstem modlitwy.

Naszyjniki męskie zazwyczaj wykonane są ze stali szlachetnej. Materiał ten nie uczula i nie powoduje podrażnień skóry. Jest także bardzo trwały, dzięki czemu naszyjnik nie traci połysku i barwy. Stałą popularnością od lat cieszą się także naszyjniki męskie ze srebra i złota, zarówno żółtego, jak i białego.

Taki naszyjnik to wymarzony prezent dla mężczyzny. Podkreśla on charakter mężczyzny, wyraża jego styl i elegancję. Może być noszony przy różnych okazjach. Naszyjniki męskie idealnie dopełnią casualowy strój, ale też sportowy. Mogą być po prostu ozdobą, ale też symbolem. Coraz częściej pary wymieniają się nieśmiertelnikami z wygrawerowanymi swoimi imionami bądź noszą uzupełniające się połówki jednego nieśmiertelnika, jako symbol przywiązania i nierozerwalności związku. A Ty jakie ozdoby preferujesz? Naszyjniki męskie na każdą okazję znajdziesz w sklepie internetowym Jubistyl.