Kolczyki wkrętki

Kolczyki wkrętki

Kolczyki wkrętki ściśle przylegają do płatka ucha. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które są aktywnie fizycznie. Kolczyki takie są wygodne, bo nie przeszkadzają podczas ruchu. Bez problemu można pójść w nich na siłownię lub uprawiać jogging. Nie zaczepiają się także podczas przebierania. Nic dziwnego, że są to najpopularniejsze kolczyki noszone przez kobiety, ale także mężczyzn.

Kolczyki wkrętki

Pokazano 1-9 z 198 pozycji
Pokazano 1-9 z 198 pozycji

Aktywne filtry

Ich budowa jest bardzo prosta. Z przodu płatka ucha znajduje się część ozdobna. Dalej jest składają sztyft, czyli pręcika, który przekłada się przez dziurkę w uchu. Po drugiej stronie ucha, by zabezpieczyć kolczyk przed wypadaniem, znajdziemy zapięcie w typie motylka lub baranka. Motylek jest najczęściej wykonany z tego samego materiału co kolczyk. Barankiem nazywana jest silikonowa nakładka.

Kolczyki wkrętki są też stosowane jako kolczyki kosmetyczne, czyli takie które zakłada się zaraz po przedziurawieniu ucha i nosi do czasu wygojenia. Najczęściej wybierane są kolczyki wkrętki proste, niewielkie, w ozdobnym kształcie lub z malutkim kamieniem w środku. Są też bardziej rozbudowane z większym kamieniem lub ozdobnym wzorem. Ten rodzaj kolczyków jest jednak dość dyskretną ozdobą. Ale przecież małe jest piękne. Nawet niewielka ozdoba może zachwycić. Błysk z pozoru drobnego kolczyka może dodać twarzy blasku. Najpopularniejszymi materiałami, z których wykonane są kolczyki jest srebro, złoto, ale także stal chirurgiczna, która nie powoduje uczuleń i nie podrażnia, a wizualnie przypomina srebro lub białe złoto. O wyjątkowości poszczególnych kolczyków decyduje jednak ich styl, forma i oryginalny kształt ozdoby. W sklepie Jubistyl.pl dostępne są kolczyki wkrętki w najmodniejszych kształtach. Możesz wybrać serce z ażurową fakturą. Gustownie wyglądają także te w kształcie skrzydeł, intrygujące w kształcie znaku nieskończoności. Są także kolczyki z ozdobną perłą, bursztynem lub diamentem, które zwracają uwagę swoją dyskretną, nienarzucającą się elegancją.

Kolczyki takie są wspaniałą codzienną ozdobą zarówno w pracy, podczas oficjalnych spotkań czy konferencji, jak również podczas luźnych spotkań ze znajomymi wieczorem. Oryginalne i odpowiednio dobrane śliczne kolczyki wkrętki mogą także być dodatkiem do strojów wieczorowych czy nawet sukni ślubnej. Szczególnie pasują one do osób, które stawiają na elegancję i cenią swobodę ruchu i komfort.