Duże kolczyki

Duże kolczyki

Duże kolczyki nie zawsze muszą być tylko wielkimi, błyszczącymi ozdobami wiszącymi na uszach. Duże kolczyki mogą zwracać uwagę, ale także wspaniale uzupełniać lub podkreślać urodę kobiety.

Odpowiednio dobrane wiszące kolczyki mogą nam pomóc wizualnie wysmuklić twarz, rozjaśnić ją lub podkreślić kolor oczu czy cery. Odpowiednio dobrane mogą wspaniale uzupełniać się z kolorem bluzki lub sukni.

Duże kolczyki

Aktywne filtry

Nic nie jest tak skuteczną ozdobą twarzy i fryzury, czy nawet całej postaci, jak duże kolczyki! Gustownie wykonane ozdoby w oryginalnym kształcie, z pięknie osadzonymi perłami, kamieniami szlachetnymi lub specjalnie polerowanym barwnym szkłem. Takie kolczyki nie mogą nie zwrócić uwagi i zachwytu osób z Twego otoczenia. Duże kolczyki mogą być ze stali chirurgicznej, złote, srebrne, pozłacane. Wszystko w zależności od gustu i upodobań właściciela.

Duże kolczyki często kojarzone są z wytwornymi kolacjami, przyjęciami, na których obowiązują stroje wieczorowe, ewentualnie z wyjściem do teatru, opery. Oczywiście do tych okazji jak najbardziej pasują. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by założyć je do codziennego stroju. W końcu odrobina szaleństwa na co dzień nikomu nie zaszkodziła, a wręcz może rozjaśnić szarość zwykłych dni. Wszystko jest kwestią stylu i odpowiedniego doboru biżuterii do stroju.

Duże kolczyki nie zawsze muszą być tylko wielkimi, błyszczącymi ozdobami wiszącymi na uszach. Duże kolczyki mogą zwracać uwagę, ale także wspaniale uzupełniać lub podkreślać urodę kobiety. Odpowiednio dobrane wiszące kolczyki mogą nam pomóc wizualnie wysmuklić twarz, rozjaśnić ją lub podkreślić kolor oczu czy cery. Odpowiednio dobrane mogą wspaniale uzupełniać się z kolorem bluzki lub sukni. Jeśli chcemy wysmuklić twarz polecamy wiszące kolczyki z ozdobami o podłużnym lub ostrym kształcie i takimi krawędziami. Podobny efekt dadzą kolczyki w formie łańcuszków, sznura pereł lub w kształcie sopli. Koła i kuliste kształty kolczyków pasują do szczupłej twarzy, wręcz dodają jej blasku.

Kolor kolczyków oraz osadzonych w nich ozdób warto dobrać do fryzury, koloru włosów, cery, barwy oczu oraz sukni. No i oczywiście okazji. Perły pasują na każdą okazję. Diamenty, szafiry, brylanty idealnie sprawdzają się na wytwornych przyjęciach lub spotkaniach, na których chcemy błyszczeć, a także na randkach. Odpowiednio osadzone mogą stanowić również stonowaną ozdobę na bardziej kameralne i luźne okazje. Na pewno doceni je osoba żywiołowa, która lubi wyróżniać się z tłumu. Elegancką ozdobą w kolczykach może być także polerowane barwne szkoło w ciekawym kształcie, które wysmukli lub rozjaśni twarz oraz podkreśli kolor oczu, cery, stroju. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla kobiety, duże kolczyki gustownie wykonane przez jubilera na pewno będą strzałem w dziesiątkę!