Zamówienie wysyłane jest po wcześniejszym zaksięgowaniu wpłaty wybraną przez Klienta formą przesyłki. Podany termin realizacji nie dotyczy zamówień w wybranym przez Klienta punkcie sprzedaży. Czas realizacji zamówień w trybie odbioru w sklepie (odbiór osobisty) może wydłużyć się do około 5 dni roboczych.

Koszty wysyłki:

Kurier InPost: 12 zł 

Paczkomat: 12 zł

Poczta Polska:  13 zł 

Płatność za pobraniem: 

Kurier InPost: 21 zł

Poczta Polska: 18 zł

Przy zakupie powyżej 150 złotych i przedpłacie - WYSYŁKA GRATIS

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedopełnienie terminu z przyczyn od niego niezależnych. W przypadku zaistnienia sytuacji uniemożliwiających dostarczenie zamówienia w terminie sprzedawca zobowiązuje sie do poinformowania Klienta o zaistniałej sytuacji i podania przypuszczalnego terminu realizacji zamówienia. W powyższym przypadku klient może zrezygnować z zamówienia. Przed odbiorem przesyłki Klient zobowiązany jest do sprawdzenia zgodności zawartości przesyłki z zamówieniem oraz czy towar nie uległ uszkodzeniu w transporcie. W razie jakichkolwiek niezgodności Klient jest zobowiązany do sporządzenia protokołu szkody w obecności kuriera/listonosza oraz niezwłocznego poinformowania firmy Jubistyl. Sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze i sporządzenie w/w protokołu jest jedynym warunkiem uwzględnienia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia lub kradzieży przesyłki lub jej części w czasie transportu.

Formy płatności:

- płatność przy odbiorze (płatność następuje gotówką przy odbiorze od kuriera lub przy odbiorze osobistym)

- płatność przelewem (przelew na rachunek 98 1050 1461 1000 0090 6499 0766, przy przelewie należy podać nr zamówienia, zamówienie jest realizowane niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie)

W przypadku braku płatności za zamówiony towar formą przelewu w ciągu 10 dni od dnia złożenia zamówienia zamówienie zostaje anulowane.