Sklep / Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Nr produktu: R59732 Y.

Takie połączenie doceni każda kobieta z charakterem. Ceniąca oryginalność, ale też klasykę. Oferowany przez nas pierścionek złoty z diamentami i szafirem ma delikatną, gładką szynę. Wykonana jest ona z żółtego złota próby 585. Górka zaś jest bogato ozdobiona lśniącymi kamieniami. W centralnym miejscu pierścionka umieszczony jest szafir o masie 0.67 ct. Ma granatowy odcień - elegancji, głęboki, tajemniczy. Przytrzymywany jest przez cztery łapki, które kontrastują z szafirem. Po dwóch stronach tego kamienia znajdziesz aż 16 mniejszych. To pięknie lśniące białe diamenty, dzięki którym biżuteria ta dodatkowo zyskuje uroku. Ich łączna masa to 0,04 ct. Takie połączenie to gwarant najwyższej jakości i urody.

Przyciągająca uwagę biżuteria sprawi, że Twoja wybranka bez wahania zgodzi się na rozpoczęcie nowej drogi życia!

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Ponadczasowa elegancja - tak w skrócie można opisać pierścionki zaręczynowe z szafirem. W wyjątkowe działanie tego kamienia wierzyli już starożytni Egipcjanie - to kamień prawdy i sprawiedliwości. Granat szafiru przypomina głębię oceanu. Nieskończoną, dokładnie taką, jaka jest Twoja miłość. Już symbolika pokazuje, że wybór takiego pierścionka będzie idealny na zaręczyny. Nie bez znaczenia pozostaje też wytrzymałość tego kamienia. Jest jednym z najtrwalszych występujących w przyrodzie. Możesz więc mieć pewność, że posłuży przez wiele lat i będzie doskonałą pamiątką dla potomków. Niezależnie od tego, czy wybierzesz żółte złoto czy białe złoto pierścionek będzie ponadczasowy.

Pierścionek z szafirem - wyjątkowe odcienie niebieskiego

Od jasnego błękitu po głęboki granat - tak szeroki wybór odcieni oferuje wyłącznie pierścionek zaręczynowy z szafirem! Za barwę kamienia odpowiadają jony żelaza i tytanu. W zależności od ich ilości pierścionek z takim oczkiem będzie więc mienił się na różne sposoby. Odpowiednio wybrany model pozwoli zadowolić nawet najbardziej wybredną wybrankę serca. Nikt nie oprze s

CENA: 1 895,00 PLN

Zamów ten produkt

Produkt dostępny na zamówienie.