Sklep / Śliczny pierścionek zaręczynowy z niebieskim oczkiem - topazem

Śliczny pierścionek zaręczynowy z niebieskim oczkiem - topazem

Nr produktu: R78031 Y.

Przedstawiamy przepiękny pierścionek zaręczynowy z niebieskim oczkiem – topazem. Pierścionek wykonany jest z żółtego złota próby 585, ozdobiony centralnie osadzonym niebieskim topazem i 28 diamentami o masie ok. 0.09 ct.

Pierścionek zaręczynowy z oczkiem to częsty wybór wśród mężczyzn, którzy chcą oświadczyć się swojej wybrance. To zdecydowanie najciekawsze modele, które nie stracą swojego uroku nawet po wielu latach. Może być to mały kamień delikatnie lśniący w słońcu lub duże oczko, które przyciągnie spojrzenia wszystkich. Wybór zależy do Ciebie! W naszym sklepie na pewno znajdziesz swój idealny pierścionek zaręczynowy z oczkiem. Sprawdź oferowane kolekcje pierścionków zaręczynowych w naszym sklepie internetowym.

Najpopularniejsze to pierścionki zaręczynowe z oczkiem w kolorze niebieskim lub granatowym. Określenie koloru pozwala znacznie zawęzić krąg poszukiwania. Wybór nadal jest szeroki - może być to bowiem pierścionek z topazem, z akwamarynem, apatytem czy niebieskim kwarcem. Nie zawsze musi być to szafir. W zależności od kamienia biżuteria będzie się zupełnie inaczej prezentowała. Oferujemy różne odcienie oczka - od jasnego błękitu po głęboki granat. Wybór należy do Ciebie!

Najbardziej klasycznym połączeniem jest tradycyjne żółte złoto z niebieskim oczkiem. Pierścionek zaręczynowy z oczkiem w tym kolorze jest bardzo dobrym pomysłem i na pewno przypadnie do gustu Twojej ukochanej. To będą wyjątkowo piękne zaręczyny!  
Niebieskie lub granatowe oczko sprawdzi się również w połączeniu ze srebrem, które przypomina białe złoto. Będzie atrakcyjny i śliczny. Podczas wyboru pierścionka warto kierować się nie tylko podpowiedziami innych, ale przede wszystkim preferencjami wybranki. Pierścionek z niebieskim oczkiem będzie pasował nie tylko podczas tego wyjątkowego wieczoru, ale też sprawdzi się jako wyjątkowa ozdoba do codziennych stylizacji.

Pierścionki zaręczynowe z oczkiem w Jubistyl
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pięknej biżuterii ze złota, a

CENA: 2 245,00 PLN

Zamów ten produkt

Produkt dostępny na zamówienie.