• -100,00 zł

Komplet srebrny Swarovski Blue AB - SALE

Wyjątkowy komplet w skład którego wchodzą łańcuszek, kolczyki i wisiorek z oryginalnych kryształów Swarovskiego na srebrze.Ekskluzywne kryształowe migdały Swarovskiego w kolorze Blue AB są pakowane w ozdobne pudełko, co sprawi że będą od razu gotowe do wręczenia na prezent.Wielkość kryształów - 22 mm.

NR PRODUKTU: MS312

199,00 zł Zniżka 100,00 zł
299,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Komplety eleganckiej biżuterii są wybierane przy szczególnej okazji, ale również jako prezent dla bliskiej nam osoby. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, koniecznie sprawdź komplet srebrny zawierający kamienie szlachetne Swarovskiego. W skład tego kompletu wchodzą: łańcuszek, kolczyki z zapięciem francuskim, a także wisiorek. Motywem przewodnim są tutaj ekskluzywne migdały z kryształu w kolorze Blue AB. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i stanowi harmonijne połączenie, które ukoronuje wiele wspaniałych stylizacji.

Komplet biżuterii jest zapakowany w ozdobne pudełko, dzięki czemu, można go od razu wręczyć jako olśniewający prezent. W skład każdego zestawu wchodzi oczywiście certyfikat, który zaświadcza o wysokiej jakości wykonania dostępnej biżuterii. Wielkość kryształów zastosowanych w kolczykach i wisiorku to 22 mm. Jest to zatem efektowna biżuteria, która na pewno przykuje wzrok. Komplet srebrny z kryształami Swarovskiego Blue AB to synonim stylowej i pięknej biżuterii.

v2821
10 Przedmioty

Opis

Kruszec
Srebro
Próba
925
Kamień
Kryształ Swarovski

Specyficzne kody