Srebrny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Szkaplerznej

Medalik srebrny z wizerunkiem Matki Boskiej Szkaplerznej. Na odwrocie medalika znajduje się wizerunek Chrystusa z gorejącym sercem.Wymiary 10 x 18 mm.

NR PRODUKTU: GMD138

32,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Matka Boska Szkaplerzna miała ukazać się Szymonowi Stockowi w 1251 roku. Miała mu również wręczyć szkaplerz, który miał moc ochrony przed ogniem piekielnym. Kult Matki Boskiej Szkaplerznej bardzo szybko rozrósł się na cały Kościół Katolicki, a popularne szkaplerze są noszone przez osoby wierzące do dzisiaj. Alternatywą szkaplerza może być srebrny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej. Jest on wykonany z wysokogatunkowego srebra próby 925. Na odwrocie tego medalika znajduje się wizerunek Chrystusa z gorejącym sercem.

Medaliki z symbolem religijnym to częsty prezent wręczany dziecku przy okazji Chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, a także bierzmowania. Taki symbol często noszą osoby religijne, które pragną podkreślić swoją przynależność do grona osób wierzących. W ofercie sklepu Jubistyl bez trudu dobierzesz również elegancki i trwały łańcuszek srebrny, który pozwoli nosić medalik z Matką Boską dla ochrony każdego dnia.

GMD138
2 Przedmioty

Opis

Kruszec
Srebro
Próba
925
Motyw
Serce

Specyficzne kody