Zwrot zamówionego towaru:

Zgodnie z art.7 ustawy z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”(Dz. U. 2000.22.271),Klient może zrezygnować z produktów zakupionych w sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 30 dni (kalendarzowych) od daty odebrania przesyłki. Zwrot towaru nie jest możliwy w momencie odbioru przez Klienta zamówienia we wskazanym sklepie stacjonarnym będącym punktem sprzedaży JUBISTYL. Odbiór w sklepie skutkuje tym, iż towar nie jest zakupiony na odległość w związku z czym nie podlega zwrotowi na podstawie przepisów wskazanych powyższą ustawą. Klient odbierający towar w sklepie ma możliwość rezygnacji z zakupu bez żadnych ujemnych konsekwencji.

Towar zwracany na podstawie powyższej ustawy zostanie przyjęty przez sprzedawcę tylko i wyłącznie w oryginalnym opakowaniu, bez widocznych śladów użytkowania wraz z kompletną zawartością (metka + produkt +dowód zakupu).

W przypadku zwrotu towaru z kamieniami szlachetnymi, przyjęcie towaru musi być poprzedzone wcześniejszą analizą przez rzeczoznawcę i jego pozytywną opinią. Data wysłania zwrotu nie może przekroczyć 30 dni kalendarzowych od daty doręczenia do Klienta. Sprzedawca oświadcza iż nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Wszelkie koszta związane ze zwrotem towaru pokrywa klient. Do przesyłki zwrotnej klient zobowiązany jest dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna oraz podać numer rachunku bankowego na jaki ma nastąpić zwrot zapłaty. W momencie prawidłowego dopełnienia wszelkich formalności odstąpienia od umowy, zapłata zostanie zwrócona na konto Klienta w terminie 7 dni roboczych od momenty otrzymania przez sklep przesyłki zwrotnej.