Bransoletka srebrna z turmalinem

Bransoletka srebrna z turmalinem i srebrną koniczynką.Turmalin to kamień szlachetny posiadający właściwości oczyszczające i uzdrawiające. Całkowita długość bransoletki to 20 cm.

NR PRODUKTU: MS320

68,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Turmalin to popularny materiał wykorzystywany do produkcji modnej biżuterii. Jest symbolem szczęścia, przyjaźni, bogactwa, ale również równowagi. To bardzo ciekawy akcent, który zdobi srebrną bransoletkę dostępną w tym miejscu. W powszechnych wierzeniach dalekowschodnich, turmalin jest również uznawany za kamień o mocy oczyszczającej oraz uzdrawiającej. Sama bransoletka została wykonana ze srebra rodowanego próby 925. 

Dodatkowym akcentem ozdobnym w tej bransoletce jest srebrna koniczynka, która dodatkowo wzmacnia symboliczną moc tej ozdoby. Solidne karabińczyki umożliwiają szybkie zapięcie bransoletki na dłoni. Łączna długość bransoletki to 20 cm. To bardzo dobra propozycja dla kobiet, które cenią sobie biżuterię niosącą konkretne przesłanie. Bransoletka srebrna z turmalinem odznacza się wielowarstwową symboliką. W połączeniu z czterolistną koniczynką jest to elegancki talizman, który przyniesie Ci szczęście każdego dnia.

MS320
15 Przedmioty

Opis

Kruszec
Srebro
Próba
925
Motyw
Koniczynka
Sposób wykończenia bransoletki
Rodowane

Specyficzne kody