Wisiorek złoty koniczynka z cyrkoniami

Ażurowy wisiorek w kształcie koniczynki, wykonany ze złota próby 333, ozdobiony cyrkoniami w białym kolorze. Czterolistna koniczynka jest symbolem szczęścia i pomyślności.

NR PRODUKTU: A36

358,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Czterolistna koniczynka to symbol o wielowymiarowym znaczeniu. Przede wszystkim utożsamiamy go ze szczęściem, ale w wielu kulturach jest to również symbol miłości, nadziei oraz wiary. Czy można wyobrazić sobie piękniejszą symbolikę zaklętą w eleganckiej biżuterii? Wisiorki z motywem czterolistnej koniczyny cieszą się dużą popularnością wśród kobiet, które doceniają biżuterię dobrze podkreślającą charakter oraz indywidualny styl.

Dostępny w tym miejscu wisiorek został wykonany ze złota próby 333. Ozdobnym akcentem są białe cyrkonie, które świetnie łączą się z żółtym złotem. Ażurowy wisiorek w kształcie koniczynki na pewno przyniesie Ci szczęście w wielu codziennych sytuacjach. Wśród modnej biżuterii dostępnej w sklepie Jubistyl nie mogło zabraknąć motywu o tak silnej, symbolicznej mocy. Ze względu na bogatą symbolikę, wisiorek złoty koniczynka z cyrkoniami to wspaniały wybór na prezent dla bliskiej Ci osoby.

v3652
5 Przedmioty

Opis

Kruszec
Złoto
Próba
333
Kamień
Cyrkonia
Motyw
Koniczynka

Specyficzne kody