Wisiorek złoty czterolistna koniczynka

Wisiorek złoty próby 333 z motywem czterolistnej koniczynki. Idealna propozycja na prezent, przyniesie szczęście obdarowanej osobie. Według wierzeń każdy listek koniczynki ma określoną symbolikę-pierwszy oznacza nadzieję,drugi wiarę, trzeci miłość a czwarty szczęście.

NR PRODUKTU: A30

125,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Czterolistna koniczynka od wielu wieków jest symbolem zwiastującym szczęście i powodzenie. To także popularny motyw dekoracyjny chętnie wybierany przez kobiety nie wierzące w przesądy. Niezależnie od tego, czy wierzymy w szczęśliwe symbole, wybierając złoty wisiorek z czterolistną koniczynką mamy pewność, że jest to dekoracja modna i ponadczasowa. Jeśli szukasz takiej właśnie ozdoby, wisiorek dostępny w tym miejscu na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Wisiorek został wykonany ze złota próby 333. Motywem przewodnim jest tutaj subtelna, czterolistna koniczynka. Biorąc pod uwagę symbolikę, jest to wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Warto wspomnieć, że symbol ten jest wiązany nie tylko ze szczęściem, ale również nadzieją, wiarą oraz miłością. To najpiękniejsze wartości, którymi warto kierować się w życiu. Jeśli szukasz biżuterii, która podkreśli Twój charakter, wisiorek złoty czterolistna koniczynka to bardzo elegancka ozdoba, która sprawdzi się zarówno w codziennych okazjach, jak również przy okolicznościowych stylizacjach.

v2814
15 Przedmioty

Opis

Kruszec
Złoto
Próba
333
Motyw
Koniczynka

Specyficzne kody