Naszyjnik srebrny z motywem łapacza snów

Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925. Łańcuszek typu ankier, tzw. ogniwkowy. Główną ozdobą naszyjnika jest zawieszka w kształcie łapacza snów. Długość naszyjnika 42 cm i przedłużka 3 cm.

NR PRODUKTU: W96

99,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Łapacz snów to popularna ozdoba wywodząca się z kultury rdzennych plemion Ameryki Północnej. Był to talizman, który miał odpędzać złe duchy, a także przyciągać powodzenie i dobrobyt. Dziś, jest to często spotykany motyw, wykorzystywany w wisiorkach oraz naszyjnikach. Na symbol składa się okrąg z kwiatem, a także przyczepione do niego piórka. Dostępny w tym miejscu naszyjnik wykorzystuje popularny motyw łapacza snów w ponadczasowej kompozycji srebra

Naszyjnik został wykonany z rodowanego srebra próby 925. Bazą jest łańcuszek ze splotem typu ankier. Jego koronną ozdobą jest motyw indiańskiego łapacza snów. Zarówno łańcuszek, jak również cały symbol są wykonane ze srebra. Długość całkowita naszyjnika z przywieszą wynosi 45 cm. Kupując biżuterię w sklepie Jubistyl stawiasz nie tylko na wyśmienity wygląd, ale również wysoką jakość wykonania. Naszyjnik srebrny z motywem łapacza snów to piękna ozdoba, która wyeksponuje atuty Twojej szyi oraz dekoltu.

v2986
2 Przedmioty

Opis

Kruszec
Srebro
Próba
925
Motyw
Łapacz snów
Rozmiar Łańcuszka
45

Specyficzne kody