Naszyjnik złoty z symbolem nieskończoności

Naszyjnik wykonany ze złota 8 karatowego. Głównym elementem dekoracyjnym jest znak nieskończoności umiejscowiony na środku łańcuszka. Dodatkowym elementem zdobiącym są diamentowane kuleczki.

NR PRODUKTU: SE022

309,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Złote naszyjniki odznaczają się wyjątkowo pięknym i eleganckim wyglądem. To uniwersalna biżuteria, która na pewno nie straci na popularności w nadchodzących latach. Szukasz stylowej i trwałej ozdoby? Dobrą propozycją będzie złoty naszyjnik z symbolem nieskończoności. Został on wykonany z żółtego, ośmiokaratowego złota. Łańcuszek został urozmaicony przez diamentowe kuleczki ulokowane w dolnej części. Głównym elementem ozdobnym jest duży znak nieskończoności.

To bardzo popularny symbol, który od wielu lat jest stosowany w branży jubilerskiej. W formie ozdoby, może symbolizować nieograniczone możliwości i potencjał. Naszyjnik jest wyposażony w solidny karabińczyk, dzięki czemu, umożliwia szybkie i wygodne zapięcie na szyi. Dostępny w tym miejscu naszyjnik ma długość 45 cm. Produkty dostępne w ofercie sklepu Jubistyl odznaczają się nie tylko przepięknym wyglądem, ale również najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu, jest to biżuteria, która zachwyca swoim wyglądem na przestrzeni wielu lat

SE022
6 Przedmioty

Opis

Kruszec
Złoto
Próba
333
Rozmiar Łańcuszka
45

Specyficzne kody