Naszyjnik złoty z symbolem nieskończoności

Naszyjnik wykonany ze złota 8 karatowego. Głównym elementem dekoracyjnym jest znak nieskończoności umiejscowiony na środku łańcuszka. Dodatkowym elementem zdobiącym są diamentowane kuleczki.

NR PRODUKTU: SE022

309,00 zł
Brutto
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Złote naszyjniki odznaczają się wyjątkowo pięknym i eleganckim wyglądem. To uniwersalna biżuteria, która na pewno nie straci na popularności w nadchodzących latach. Szukasz stylowej i trwałej ozdoby? Dobrą propozycją będzie złoty naszyjnik z symbolem nieskończoności. Został on wykonany z żółtego, ośmiokaratowego złota. Łańcuszek został urozmaicony przez diamentowe kuleczki ulokowane w dolnej części. Głównym elementem ozdobnym jest duży znak nieskończoności.

To bardzo popularny symbol, który od wielu lat jest stosowany w branży jubilerskiej. W formie ozdoby, może symbolizować nieograniczone możliwości i potencjał. Naszyjnik jest wyposażony w solidny karabińczyk, dzięki czemu, umożliwia szybkie i wygodne zapięcie na szyi. Dostępny w tym miejscu naszyjnik ma długość 45 cm. Produkty dostępne w ofercie sklepu Jubistyl odznaczają się nie tylko przepięknym wyglądem, ale również najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu, jest to biżuteria, która zachwyca swoim wyglądem na przestrzeni wielu lat

SE022
20 Przedmioty

Opis

Kruszec
Złoto
Próba
333
Rozmiar Łańcuszka
45

Specyficzne kody