Łańcuszek srebrny ze splotem pancerka

Łańcuszek srebrny próby 925. Splot łańcuszka typu pancerka charakteryzuje się spłaszczonymi ogniwkami o oszlifowanych brzegach.

NR PRODUKTU: M200

105,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Srebrny łańcuszek to popularna baza pod symboliczny wisiorek. Może być jednak noszony również jako samodzielna ozdoba. To popularna ozdoba zarówno wśród kobiet, jak również mężczyzn. Na wygląd łańcuszka w dużej mierze wpływa zastosowany splot. Pancerka cechuje się dużą masywnością oraz dużym zagęszczeniem ogniw. Z tego względu, jest to jeden z najpopularniejszych splotów stosowanych przez mężczyzn. W tym miejscu proponujemy łańcuszek wykonany ze srebrna rodowanego próby 925.

Pancerka to splot charakteryzujący się spłaszczonymi ogniwkami ze szlifowanymi brzegami. Na tego typu łańcuszkach noszone są m.in. nieśmiertelniki, czyli jedna z popularniejszych ozdób męskich. Srebrny łańcuszek może zostać wzbogacony o dowolny łańcuszek, niemniej jednak, wyśmienicie prezentuje się również jako samodzielna dekoracja. Produkty dostępne w ofercie Jubistyl odznaczają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, nie musisz obawiać się przerwania i zgubienia łańcuszka.

M200
1 Przedmiot

Opis

Kruszec
Srebro
Próba
925
Rozmiar Łańcuszka
45
Splot łańcuszka
Pancerka

Specyficzne kody